Profil a Dokumenty

Představení firmy

Atomsteel s.r.o. je česká obchodní firma se zaměřením na prodej hutního materiálu. Firma byla založena v roce 2005 a navázala na obchodní aktivity společnosti AGROSTAV-STAVMAT, která působila na trhu již od roku 1990.

Nabízíme široký sortiment hutních materiálů a to včetně souvisejících služeb. Mimo běžné stavební a konstrukční oceli nabízíme i mnoho dalších druhů materiálu, například barevné kovy, nerezavějící oceli atd.

Mimo prodeje skladovaného materiálu se zabýváme také kompletací zakázek a zajišťováním materiálu dle požadavku na objednávku. Zabýváme se též zpracováním materiálu a zámečnickými pracemi.

Dalším odvětvím je doprava využívaná zejména na přepravu materiálu k zákazníkům, po dohodě jsou možné i zakázkové jízdy.

Od 2.7.2012 převzala společnost Atomsteel s.r.o. veškerou činnost společnosti BMP Zemědělské služby s.r.o. v Koclířově při zachování výrobní činnosti v Koclířově a bez negativních dopadů na sortiment, kvalitu a rozsah služeb.

Obchodní činnost a kompletace zakázek byla do roku 2012 řízena certifikátem ČSN EN ISO 9001:2001, od května 2013 se činnost firmy řídí zásadami TQM.

 

Dokumenty a listiny ke stažení

 

Zde jsou k dispozici ke stažení různé dokumenty.